• karabulut.ado@gmail.com

Tapu Eksperi Gayrimenkul Değerleme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,760 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Türkiye çapında çalışan gayrimenkul değerleme şirketi Tapu Eksperi, Alanya şehrinde gayrimenkul değerleme (emlak ekspertiz) hizmeti vermektedir. Lisanslı değerleme uzmanlarına doğrudan ulaşmalarını ve online olarak hizmet almalarını sağlayan teknoloji tabanlı bir platformdur.MisyonTapu Eksperi; gayrimenkul değerleme hizmetlerini, farklı ihtiyaçlara uygun hale getirir, internet üzerinden kolayca sunar ve herkes için erişilebilir kılar. Böylelikle Tapu Eksperi,tarafların gayrimenkulle ilgili bilgi sahibi olarak bilinçli şekilde karar vermelerini sağlamayı,gayrimenkul sektöründe şeffaflık ve güveni tesis etmeyi,gayrimenkulden doğan uyuşmazlıkları azaltmayı amaçlar.VizyonGayrimenkul alım-satım işlemleri başta olmak üzere tüm tapu işlemlerinde akla gelen tek güvenilir hizmet sağlayıcı olmak.Deneyimli EkipTapu Eksperi; alanında on yıldan fazla deneyimli iki lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı, gayrimenkul hukukunda deneyimli bir avukat ve tekno
  • ADRES: Reşatbey Mahallesi, Atatürk Cad. Seyhan/Adana
  • TELEFON: 9 (085) 088 5209
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye çapında çalışan gayrimenkul değerleme şirketi Tapu Eksperi, ilk sanayileşen şehirlerden biri olan, yaşam kalitesi, iklimi, doğası, sosyal yaşam alanları ve sunduğu büyükşehir imkanları ile gözde olan Adana şehrinde gayrimenkul değerleme (emlak ekspertiz) hizmeti vermektedir. Lisanslı değerleme uzmanlarına doğrudan ulaşmalarını ve online olarak hizmet almalarını sağlayan teknoloji tabanlı bir platformdur.
Misyon
Tapu Eksperi; gayrimenkul değerleme hizmetlerini, farklı ihtiyaçlara uygun hale getirir, internet üzerinden kolayca sunar ve herkes için erişilebilir kılar. Böylelikle Tapu Eksperi, tarafların gayrimenkulle ilgili bilgi sahibi olarak bilinçli şekilde karar vermelerini sağlamayı, gayrimenkul sektöründe şeffaflık ve güveni tesis etmeyi, gayrimenkulden doğan uyuşmazlıkları azaltmayı amaçlar.
Vizyon
Gayrimenkul alım-satım işlemleri başta olmak üzere tüm tapu işlemlerinde akla gelen tek güvenilir hizmet sağlayıcı olmak.
Deneyimli Ekip
Tapu Eksperi; alanında on yıldan fazla deneyimli iki lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı, gayrimenkul hukukunda deneyimli bir avukat ve teknoloji işletmelerinde deneyimli bir işletmeci tarafından kurulmuştur. Bugün Tapu Eksperi, hızla artan çalışan sayısı ve Türkiye’nin hemen her ilindeki anlaşmalı eksperleriyle dinamik ve çalışkan büyük bir ailedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.