• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

31 Temmuz 2019 09:53

Sarıçam’da Kaçak İçki İhbarına Giden Ekipler Hayrete Düştü.

Sarıçam’da Kaçak İçki İhbarına Giden Ekipler Hayrete Düştü.

Sarıçam ilçesi İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sarıçam Belediyesi Zabıta ekipleri ile gece yapılan operasyonda etil elkol ile Kaçak içki dolumu yapıldığı ihbarı üzerine İncirlik mahallesinde bulunan

işmerkezi içerisinde bulunan bir işyerinde yapılan incelemede 5000 lt lik bir plastik varile kurulan düzen ile musluk suyu doldurup ZEMZEM suyu imal ettiklerini beyan eden isyeri sahibi B.Ç burada Zemzem suyu şişeleme işi yaptıgı beyan etti . Polis ekipleri ve zabıta ekiplerini yapmış olduğu incelemede, bina içine gizlenmiş bir düzenek fark etti ve musluk suyunun plastik varile dolum yaptığı,  buradanda şişelemek için kullanılan musluğa aktarılma yapıldığı tespit etti. İş yeei sahibi B.Ç. polis karakoluna götürülürken işletmede bulunan malzemelere inceleme ve analiz yapılması için zabıta ekiplerince el konuldu.

ETİL ALKOL İHBARINDAN MUSLUK SUYU ŞİŞELEME İŞİ ÇIKTI.

Emniyet ekiplerine gelen ihbar üzerine Zabıta ekipleri ile yapılan operasyon ile 1150 adet 10 ltlik ve 54 adet 5 ltlik 94 adet boş pet şişe ile 5000 ltlik palstik varil tutanak ile muhafaza altına alınırken işletme sahibi B.Ç. ye ise idari yaptırım tutanagı ile para cezası kesildi ve işyerine ise işletme ruhsatı olmadıdı için süresiz mühürlendi.

Göz altına alınan işletme sahibi B.Ç.

ifadesinden sonra serbest bırakıldı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.