• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

22 Nisan 2019 15:32

İMDER DERNEK BAŞKANI SEFER ŞENER’IN 23 NİSAN MESAJI

İMDER DERNEK BAŞKANI SEFER ŞENER’IN 23 NİSAN MESAJI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun”
İMDER BAŞKANI Sefer ŞENER , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Sayın ŞENER, “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu büyük mirasına sahip çıkmak her Türk vatandaşının en önemli görevidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” dedi.
“BAĞIMSIZLIĞIN VE MİLLİ EGEMENLİĞİN SARSILMAZ İFADESİDİR”
Türk milletinin iradesini ve milli egemenliğimizi temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920’de açıldığını anımsatan İMDER BAŞKANI SEFER ŞENER , şöyle konuştu:
“Bu yıl 100. yıldönümünü kutlayacağımız milli mücadelemizin başlangıcı olan 19 Mayıs 1919, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ile başlayan sürecin devamında gerçekleşen bu olay; bağımsızlık aşkımızın vucüt bulduğu, halkın iktidarının başladığı ve milli iradenin tecelli ettiği en önemli olaylardan birisi olarak tarihte yerini almıştır. 23 Nisan Türk milletinin gönlünde bağımsızlığın ve milli egemenliğin sarsılmaz ifadesidir. ‘Bugünün çocukları, yarının büyükleri’ ve ‘Vatanı korumak çocukları korumakla başlar’ diyerek çocuklara verdiği önemi tarif eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’ı çocuklara armağan etmiştir. Tüm dünya çocuklarının barış ve kardeşlik içinde yaşayacakları bir dünya oluşturmaları arzusu ile ilan edilen bu bayram ile dünyada çocuklara bayram hediye eden ilk ve tek ülke Türkiye olmuştur. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu büyük mirasına sahip çıkmak her Türk Vatandaşının en önemli görevidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.