• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

18 Eylül 2019 00:06

İMAMOĞLU’NDA GENÇLERİN GELECEĞİNE AÇILAN KAPI ‘ÇELİK’ GİBİ!

İMAMOĞLU’NDA GENÇLERİN GELECEĞİNE AÇILAN KAPI ‘ÇELİK’ GİBİ!

İmamoğlu’nda sportif olarak birçok başarılara imza atan Abeş Çelik Hoca, verdiği ‘Özel Yetenek Eğitimleri’yle gençleri geleceğe hazırlamaya aralıksız devam ediyor.

İMAMOĞLU’NDA GENÇLERİN GELECEĞİNE AÇILAN KAPI ‘ÇELİK’ GİBİ!

Adana 1. Amatör küme B gurubunda mücadele eden İmamoğlu Belediyespor futbol takımının saha içerisinde kaptanlığını yapan Futbolcu-Antrenör Abeş Çelik, aynı zamanda İmamoğlu’nda ‘Çelik Özel Yetenek Eğitimleri’ çatısı altında, spor hocalığı yaparak, bilgi ve birikimleriyle gençlerin gelecek endişelerini ortadan kaldırıyor.

İmamoğlu Kapalı Spor Salonu’nda, gençlerle haftada 5 gün bir araya gelerek çeşitli programlar dâhilinde çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten Futbolcu-Antrenör Abeş Çelik, “2016 yılından itibaren Beden Eğitim Spor Yüksek Okulu (BESYO), Polis Meslek Yüksek Okulu (POMEM), Jandarma Özel Harekât (JÖH) ve Polis Özel Harekât (PÖH) sınavları için spor eğitimleri veriyorum. Şimdiye kadar bizlerle çalışan 153 öğrencimize düzeli olarak, ‘100-200-400-800 metre koşu’, ‘Parkur’, ‘Uzun ve Yüksek Atlama’, ‘Şınav’, ‘Barfiks’, ‘Mekik’ gibi sporun çeşitli dallarında kondisyon yüklemesi yaptık. Sınav sonuçlarında spor puanlamasına göre yüzde olarak oldukça yüksek seviyelerde başarı yakaladık. Şükürler olsun ki, genç kursiyerlerimizin genele yakını geleceklerini vermiş olduğumuz ‘Özel Yetenek Eğitimleri’yle garanti altına aldı. İmamoğlu’nda yaşayan 150 gencimizden 118’i devletimizin çeşitli kadrolarına atandı. Amatör fakat oldukça profesyonel bir ruhla çalışıyoruz. Bu kurslarda bizlerden eğitim alan öğrencilerden 10 Beden Eğitim Spor Yüksek Okulu, 73 Polis Meslek Yüksek Okulu, 7 Jandarma Özel Harekât ve 28 öğrenci Polis Özel Harekât sınavlarını kazanıp mesleğe adım attı” dedi.

“GÜLSÜM TEKELİ’DEN, HOCASI ÇELİK’E TEŞEKKÜR”

Sporun çeşitli branşlarında, ‘Özel Yetenek Eğitimleri’ aldıktan sonra girdiği sınavda, 95 spor puanı alarak, Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu (POMEM)’i kazanan Gülsüm Tekeli hocası Abeş Çelik’e teşekkür etti.

Çiçeği burnunda Polis adayı Gülsüm Tekeli, “İmamoğlu’nda hocamız Abeş Çelik’ten almış olduğumuz eğitimlerle, biz gençler artık dağa sığır otlatmaya gitmeyeceğiz. Kıraathane köşelerinde çürümeyeceğiz, devletimize ve milletimize uzun yıllar hizmet edeceğiz. Eminiz ki, bizlerin akabinde Abeş hocamızın da çeşitli kategorilerde vereceği özel yetenek eğitimleriyle İmamoğlu’muzdan devletimizin kademe kadrolarına katılımlar devam edecektir. Bilgi ve birikimlerini bizlere enjekte ederek sınavlara hazırlayan, üzerimizde büyük emeği olan Abeş Çelik hocamıza, Mukaddes Gül, Hacer Sert, Dilan Şahin, Büşra Küreksiz, Aylin Aydın, İsmail Arslan, Veysel Aydın gibi son sınavda başarı kaydeden tüm arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.