• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

27 Şubat 2019 23:06

İMAMOĞLU MENEMENCIOĞLU’NU BAĞRINA BASTI.

İMAMOĞLU MENEMENCIOĞLU’NU BAĞRINA BASTI.

İmamoğlu Saadet partisi belediye başkanı Vedat Menemencioğlu gittiği  her yerde adeta başkan gibi karşılanıyor.

Ailecek yıllardır siyasetin içerisinde aktif yer alan ve sevilen esnaflarından olan MENEMENCİOĞLU ailesinin ferdi olan Vedat Menemencioğlu artık bende varım diyerek Saadet partisi İmamoğlu belediye başkanı Aday oldu. Aday olması başta ailesi olmak üzere ilçede siyasetin dengelerini alt üst etmeyi başarıyor.

Gittigi her yerde yoğun ilgi ve teveccüh ile karşılanan başkan adayı Menemencioğlu; “Biz burada sevdiklerimiz ve diğer adaylara doğan tepki nedeni ile yaptığımız araştırma neticesinde %60 kararsız kesim olduğunu tespit ettik. İlk dönemde böyle bir adaylık söz konusu değildi fakat gelen yoğun talep üzerine ve yıllardır siyasetle iç içe olmam vesilesi ile iyi yönde gelen taleplere kayıtsız kalamazdık.

İnanmış aday yolu yarılamış demektir,  biz inandık yapacağımız işleri projeler ile taçlandırdığımız zaman ipi gögüsleyip Imamoğlu ilçesine vizyon kazandıracağız.  Bunun icin küçük ölçekli de sanayii sitesi alanı açmak, fabrikalar kurulması için yatırım ve istihtam sağlayarak girdi maliyerlerini düşürecek projeler ile sürdürülebilir enerji ile hayvancılık ve arıcılığın merkezi olan ilçemde hayata ve geçim düzenine önem verip öncelik hedefim ekonomi huzuru sağlar isek diğer hedeflere ulaşmak daha kolay olacaktır. Üst yapıda her mahalleye en az iki park yaptırıp ,yazın sıcağından bunalan ve yaylalıklara gidemeyen kardeşlerimiz parklarda serinleme fırsatı bulacaklar. Bunları çok güzel anlatiyorsun başkan da bunu yapacak parayı nerden bulacaksın diyen bir vatandaşa başkan adayı Menemencioğlu net bir cevap versi. Çalmazsan olur, yetimin hakkını ne çalar ne de çalmalarına fırsat veririm ” dedi.

Saadet partisi İmamoğlu belediye başkanı Adayı  Vedat Menemencioğlu  , Biz sadece saadet partili kardeşlerimden değil , inanmış bir adayınız olarak her kesimden hangi partiye oy verirse versin ayrım yapmadan herkesin baskanı olacağım.  Çünkü kazanan ben değil veya partim değil inşallah İmamoğlum kazanacak. ” dedi.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.