• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

30 Mart 2019 00:37

İMAMOĞLU DERNEĞİNDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

İMAMOĞLU DERNEĞİNDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ
  • İMAMOĞLU DERNEĞİNDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Imamoğlu Kültür Dayanışma ve Güçbirliği derneğinden görkemli hizmet binası açılışı yapıldı._

Dernek başkanı Sefer ŞENER; katılan misafirlere yagan yagmura ragmen uzaktan yakından gelen yoğun kalabalık ile açılışa katılan Tüm misafirlere teşekkür etti.

Başkan ŞENER ,”Dernek hakkında geçmiste yapılan hizmetler ile bundan sonra yapılacak yardımlar ile direk ve dolaylı olarak yapılan yardımlar ile okuyan öğrenciye destek verilmis ve toplamda 5400 kişiye ulaşılmıştır.

Adana merkezde toplamda 83000 hemsehrimiz yaşıyor. 23500 nüfuslu ilcemizin 3 katı hemsehrimiz

Adana var iken bunu yok saymaya veya küçümsemeleri de kabul edilir gibi değil,  bundan etkilenmemek münkün değil ama bu olaylar sadece bizi hırslandırır. Bundan sonra dernek çatısı altında daha güzel hizmetler yapmak için bir olmalıyız. Ne kadar güçlü olursak o kadar hizmet alır ve hemsehrimize hizmet etme mutluluğuna ulaşırız.” dedi.

 

Ak Parti Adana Milletvekili ve Dernek kurucular kurulu üyesi Sayın AHMET ZENBİLCİ’nin katılımı ile  Adana büyükşehir belediyesi BAŞKAN vekili sayın Ramazan AKYÜREK ile Millet ittifakı Sarıçam belediye başkan adayı Mehmet KOCA’nın katılımı ile dualarla birlikte kurdele kesildi.

Yoğun programlar nedeni ile aramızda olamayıp telefonla ulaşan Büyükşehir belediye başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Sayın HÜSEYİN SÖZLÜ ile Sarıçam belediye başkanı ve Cumhur ittifakı adayı hemşehrimiz Sayın Bilal ULUDAĞ’ın katılamadığı proğramda birlik beraberlik mesajı verildi.

Her alanda ve her plartfomda olmak istediklerini yenileyen kalabalık ile yağan yağmura rağmen coşkulu bir kalabalık vardı. Bu binada maddi manevi yanımızda olan Büyük şehir belediye başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Sayın HÜSEYİN SÖZLÜ başkanıma, SARIÇAM belediye başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Sayın Bilal ULUDAĞ başkanıma, Büyük şehir belediye başkanı vekili sayın RAMAZAN AKYÜREK Başkanıma, Sağlık ve Sosyal işler daire başkanı sayın Fatih KARAYANDI başkanıma,bu oalyın temelini atan Sarıçam belediyesi başkan yardımcısı Hasan AYDINLI başkanıma, hemsehrimiz olan ve yardımlarını esirgemeyen esnaf agabey ve kardeşlerime,uzak yakın demeden bu yağmurlu havaya rağmen gelen coşkulu kalabalık ile çicekleri ile alanı süsleyen degerli davetlilere teşekkür eder saygilar sunarız.

İMAMOĞLU DERNEK BAŞKANI SEFER ŞENER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.