• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

23 Mayıs 2019 17:11

İMAMOĞLU BELEDİYE BAŞKANI KARAKÖSE HİZMETE HIZLI BAŞLADI.

İMAMOĞLU BELEDİYE BAŞKANI KARAKÖSE HİZMETE HIZLI BAŞLADI.

 

31 Mart yerel seçimlerinde İmamoğlu belediye başkanı seçilen Başkan Kasım KARAKÖSE , Seçim öncesi vermis olduğu vaatleri hayata geçirmeye başladı.

İş imkanının kısıtlı olduğu ve alt gelir grubuna hitap edecek olan Aşevi projesi ile yoksul ve alt gelirli ailelere sosyal belediyecilik anlamanında en anlamlı mesajı vermiş oldu. Bunun yanında ilçemizde daha önce faaliyet gösteren ve gecmis dönemden bu yana atıl kalan düğün salonununda tadilatlarının başladığının müjdesini veren Başkan KARAKÖSE;

“Biz seçim startı verildikten sonra nerede ne söz vermiş isek hepsini kayıt altında her birini bir bir hayata geçirmek için çalışacağız. Evet belki IMAMOĞLU ‘nun ilk ve öncelikli sorunu Su ve Yol olduğunun farkındayız ama kredili borçlar ve esnaf borçlarını bir yandan öderken diğer hizmetler için biraz sabır ve sebat gösterilirse en kısa zamanda yollara da başlayıp eksik ve acil hizmet yapılacak noktadan başlayarak hizmetimize devam edeceğiz. Şu an için kırık kanaatla ancak atıl kalmış hizmet yoksunu parklar ve yerleri düzenlemekle birlikte AŞEVİ ile ilçemizde kurulu olan ve hizmetten yoksun kalan belediye düğün salonunun tadilatına başladık, bununla birlikte Mezbahane ot temizliği ile birlikte tadilatına hızla başlayıp tekrar hijyenik ortamda et kesimleri yapılacak ve vatandaşımıza veteriner kontrolünde sağlıklı ve hijyenik et yedirmeyi hedefliyoruz.

Aşevi projesi ile evinde sıcak yemegi olmayan gariban halkımızın ayağına kadar hizmet götürüp adrese teslim edecegimiz bir sistem kuracağız.  Alt gelir grubu ailelerle birlikte her vatandaşımıza eşit hizmet anlayışı ile tadilati bittikten sonra ücretsiz olarak dügün salonumuzdan faydalanma imkanı olacak çünkü ben içinizden biriyim ve halkımızın sorunlarını kendi sorunup bilip çalışacağımızın sözünü verdim”dedi.

MEZBAHANE ,AŞ EVİ VE DÜĞÜN SALONU HİZMETE GİRECEK

Başkan Karaköse yaptığı icraatlar ile Adana bölgesinde ilk faaliyet yapan başkan oldu. Sosyal belediyecilik anlamında önemli ve ihtiyaç duyulan noktalara altın dokunuşlarla hizmete girmesini sağlayacaktır. Daha bir çok projeleri hayata geçirecek ve hizmet noktasında bu zamana kadar yapılmayanı ben yapacağim diyen Başkan KARAKÖSE; ” Bu küçük dokunuşlar bile hizmetin ne noktada kaldığını ve hiz hiz görmeyen ilçemi hizmet noktasında var gücümle gece gündüz çalışarak Büyükşehir belediyesi destegi ile daha büyük projeler ile  hizmet yolunda çığır açmayı hedefliyoruz. Bu bize verilen yetki ile İMAMOĞLU halkının emanetini her ne pahasına olursa olsun koruyacagima ant içmiş bir kardeşinizim gönlünüz ferah içiniz rahat olsun hizmet bizim işimiz ve layıkı ile yapacağız.”  dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.