• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

3 Şubat 2019 23:34

FİKRET YENİ’YE HEMŞEHRİLERİNDEN TAM DESTEK

FİKRET YENİ’YE HEMŞEHRİLERİNDEN TAM DESTEK

Cumhur ittifakı ve Ak Parti Seyhan Belediye Başkan adayı Fikret YENİ’ye hemşehrilerinden tam destek geldi.

Seyhanı seyhan yapmaya ve bir çok hizmet ile tanıştırmak için geldiğini soyleyen Fikret YENİ ; “Seyhanın güneyi ile kuzeyi arasindaki yapılaşma farkını ortadan kaldıracak hamlelerle hizmeti eksik almış bölgeden başlayarak hükümet destegi ile projelerimiz ile geliyoruz “dedi.

Daha sonra Aydınlar mahallesi 49127 sokak no:8 de ikamet eden hemşehrileri.ile ögle yemeği yinen Yeni’ye ev sahibi Suna DEVELİ, Yörük çocuğuna sıkma ikramı yapılacak ikramın en güzelidir diyerek Türk örf adaetlerini sergiledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin birlikte karar verip ittifak nedeniyle aday olan Adalet ve kalkınma partisinin ortak Adayı Aydınlar mahallesinde oturan Suna develi nin misafiri oldu.

Ikramlardan dolayı memnuniyetini bildirdi. Ev sahibi Suna DEVELİ ise Fikret YENİ başkanımızın her daim yanında olduğumuzu göstererek evimize davet ettik. Bizleri onurlandırdığı için Fikret YENİ başkanımıza ve Program nedeniyle gelemeyen Seyhan ilçe başkanımızın Ahmet Akan teşekkür ederiz

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.