• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

5 Ağustos 2019 11:45

BAŞKAN ULUDAĞ’A ÇİRKİN İFTİRA

BAŞKAN ULUDAĞ’A ÇİRKİN İFTİRA

Sarıçam belediye başkanı Bilal ULUDAĞ hakkında sosyal medyada çıkan mesnepsizce yapılan saldırıda bu zamana kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak hizmetlerin teminatı olarak Sarıçam halkının teveccühü kazanmış bir belediye başkanıdır. Yapmış olduğu hizmet süresince bir çok yenilik ve projeler ile Sarıçamın çehresini değiştirmiş ve hizmet noktasında yapılacak en güzel hizmetleri hayata geçirmiştir.

Manevi duyguları ile Sarıçamdan Çanakkaleye minnet yolculuğu ile Sarıçamlı halkı Çanakkale ile buluşturmuş oldu. bunun yanında Çanakkale Şehitlik parkı ve Bayraklı park, Ana Bacılar Konuk evi ve aynı bina içerisinde sosyal market ile Kültür Merkezi binası ile Sarıçamda her mahallede iftar yemekleri ile ,Gariban halkın evine kadar yemek.hizmetleri sunmakta iken, bunu yanında Sünnet şölenleri ile halkına hizmetin en güzelini sunmakla beraber Sarıçamı cazibe merkezi yapıp degerine deger katan yerinde dönüşümler yine bu dönemde gerçekleşmiştir.

Bu yanlı sosyal medya paylaşımları bazı kesimlerce karalama kampanyası başlatılması bir Ata sözünü aklıma getiriyor.” MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR” ama şunu bilmeliler ki yine bir ata sözü “GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ” bizler bu güne kadar ve bundan sonra hemsehrimiz olan Başkan Bilal ULUDAĞ’ın yanında yer almaktan gurur duyanlarız. Biz dernek üye ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlar ile hiç bir partiye yakın olmadık olmayızda fakat yerelde şahıslara önem verenlerdeniz hemşehrimiz ve başkanımız Sayın Bilal Uludağ başkanımıza saygılar sunar başarılarının devamını dileriz.

İMAMOĞLU DERNEK BAŞKANI SEFER ŞENER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.