• suskuncafe@hotmail.com
  • +905417870770

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

1 Aralık 2019 21:45

BAŞKAN KARAKÖSE’DEN İMAMOĞLU BELEDİYESPOR’A MORAL YEMEĞİ

BAŞKAN KARAKÖSE’DEN İMAMOĞLU BELEDİYESPOR’A MORAL YEMEĞİ

 

Adana 1. Amatör Küme Lig B Grup’ta mücadele eden İmamoğlu Belediyespor yönetimi ve futbolcularla bir araya gelen İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karaköse, takıma moral yemeği verdi.

İmamoğlu Belediye Başkanı ve Belediyespor Onursal Başkanı Kasım Karaköse, haftaya Pazar günü sahasında oynayacağı Adana Gülpınarspor maçı öncesi lider İmamoğlu Belediyespor’a moral ve motivasyon yemeği verdi. İmamoğlu Belediyesi Aşevi’nde verilen yemeğe İmamoğlu Belediyespor Başkanı Aydın Kangur, Spor Müdürü Onur Serttaş, futbolcular, teknik heyet ve tarftarlar katıldı.

İmamoğlu Belediye Başkanı ve Belediyespor Onursal Başkanı Kasım Karaköse yemeğin ardından yaptığı konuşmada, “Bugün İmamoğlu Belediyespor yöneticilerimizi, hocalarını ve futbolcu kardeşlerimizi Aşevi’mizde misafir ettik. Son zamanlarda peş peşe gelen sakatlık sıkıntılarını, maçları ve geleceğini konuştuk dertleştik. Maddi ve manevi en çok desteğe ihtiyaçları olan bu dönemde de yanlarında olacağımızı belirttik. Önümüzdeki maçlar için başarılar diledik ve maçlarını tribünden izleyerek yanlarında olacağımızı söyledik” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu Belediyespor Başkanı Aydın Kangur ise Belediye Başkanı Kasım Karaköse’ye takıma moral amaçlı verdiği yemek için teşekkür etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • TACETTİN DENGİZ 1 Aralık 2019 21:59 CEVAPLA

    Kasım karaköse başkanımıza imamoğlu ilçemize kîsa zamanda yapmış olduğu hizmetlerdem dolayı ayrıca spor kulubumüze sahip çıkmasından ayrıca kocaman teşekkür ediyoruz küçücük bütceyle demekki olabiliyormuş imamoğlumuzu kurtardığı içinde minnettarız