• karabulut.ado@gmail.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,146 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çatı katınıza en uygun merdiveni elde etmenizi sağlamak için sadece fakro gibi önde gelen üreticilerin merdivenlerini kullanıyoruz. Ücretsiz bir anket için veya ücretsiz bir tahmin istemek için bugün ekibimizle irtibata geçin. İç huzurunuz için taşeron firma kullanmıyoruz ve tüm çalışmalarımız tamamen sigortalı ve garantilidir. Profesyonel ekibimiz tarafından üstlenilen bazı çatı montaj işlerini görmek için galeri sayfamıza bakın. Mevcut erişiminizi büyütmek ve çatı katınızı başka bir odaya yerleştirmek için en uygun merdiveni olan yeni bir kapak oluşturmaktan konut müşterilerine kapsamlı bir çatı katı çözümleri yelpazesi sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bugün ekibimizin bir üyesiyle konuşun.

Çatı katınıza sık sık erişmeniz gerekiyorsa, güvenebileceğiniz bir çift sağlam merdivene ihtiyacınız olacaktır. Burada bir dizi çatı katı merdiveni bulunmaktadır. Böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Katlanabilir çatı merdiveni, uzağımızdaki yerlerde kolayca saklanabildiğini için kullanışlı olabilir. Ayrıca yerleşik merdivenler daha fazla güvenlik sağlar ve bu sayede yükseklikleri sevmeyenler için idealdir. Güvenliğinizi daha da artırmak istiyorsanız, isteğe bağlı ekstra bir el rayı ile ahşap ve alüminyum çatı merdivenleri de stoklarız.

Ekonomik ahşap çatı merdiveni tamamen monte edilmiş ve yerleştirilmeye hazır olarak tedarik edilir. Böylece çatıya anında erişebilirsiniz. Ekstra kalın yalıtımlı tuzak kapılı ve kauçuk hava tahliyeli dış duvarla birlikte gelen ve enerji faturalarından tasarruf etmenizi sağlayan ve evinizin geri kalanını sıcak tutan lüks bir ahşap çatı merdiveni de sunuyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.